Fotogalerie oddělení Koťátek

 

 

 

 

 

 

 

Den matek

Dne 13. 5. jsme uspořádali besídku ke Dni matek. Přišly se na nás podívat nejen maminky a to nám udělalo radost :-) Oslavili jsme svátek maminek, zatancovali jsme jim, zazpívali a předali jim přáníčka. Děkujeme za Vaši účast.

Velikonoční tvoření

Dne 17. 4. 2019 proběhlo v dopoledních hodinách velikonoční tvoření. Nejprve jsme vytvářeli z krepového papíru kuřátka, poté jsme zdobili velikonoční vajíčka technikou razitkování a na závěr jsme vyráběli pro rodiče velikonoční přáníčka. Byla to zábava, pěkně jsme si to užili. Děkujeme mamince, která přinesla dětem krásně zdobená perníková velikonoční vajíčka. Vykouzlila dětem úsměv na tváři.

Zdobení velikonočních perníčků s rodiči

Dne 9. 4. jsme s dětmi pekli velikonoční perníčky a 15. 4. jsme prožili pěkné odpoledne s rodiči a společnými silami jsme perníčky nazdobili.

Vítání jara

Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře, hej hopy, hej hopy, hej hopy hop.

Čáp veze sluníčko, točí se kolečko, hej hopy, hej hopy, hej hopy hop.

Karneval

Dne 20. 2. 2019 se všechna naše Koťátka, včetně tet, přestrojila za postavy z pohádek. Během karnevalového zábavného dopoledne se uskutečnila přehlídka masek, různé soutěže (hod na cíl, slalom, překážková dráha,…) a naše oblíbená minidiskotéka s bublinkami. Pro radost dětí byla v závěru dopoledne každá z masek sladce odměněna :-)

Eskymácký den

Dne 28. 1. 2019 proběhl na zahradě jeslí a na terase Koťátek Eskymácký den. Počasí nám přálo, a tak si mohli naši malí Eskymáci vyzkoušet postavit svoje vlastní iglů. Zpestřením zábavného dopoledne byla koulovačka mezi Eskymáky, lovení rybiček a jízda ze zasněženého kopce.

 

 

U příležitosti odchodu našich dětí do MŠ, jsme se s nimi rozloučili zdravou a chutnou svačinkou.